W roku szkolnym 2015/2016 władzami samorządu szkolnego są :

Opiekun M.Kulczycka-Wymysłowska, osoba wspomagająca w I semestrze p. Zuzanna Grześka.

Przewodniczący: Tomasz Hanslik
z-ca przewodniczącego: Emilia Wojewodzic
Sekretarz: Karolina Twardoch,Weronika Nowakowska

Zebrania SU odbywają się regularnie raz w tygodniu. Podczas każdego zebrania omawiane są dokonania samorządu oraz wysuwane propozycje kolejnych działań. Cotygodniowo przedstawiciele SU losują w trakcie zebrań Szczęśliwy Numerek zwalniający uczniów z odpowiedzi ustnych w danym dniu. SU współpracuje również z działającą w naszej szkole organizacją Szkoła Współpracy oraz dyrekcją szkoły.

WYDARZENIA W I SEMESTRZE ZORGANIZOWANE PRZEZ SU

-wybory Super Chłopaka Gimnazjum nr 5-wygrał Michał Nowak z kl.III c
-pomoc w organizacji i przeprowadzeniu Europejskiego Dnia Języków Obcych

PAŹDZIERNIK
-akcja adopcji wirtualnej psiaków ze schroniska Fauna-klasa II c została opiekunem pieska DYNO:)
-dyskoteka SCARY DISCO NR 1
-konkurs na wiersz o wybranym nauczycielu naszej szkoły

-organizacja akcji Góra Grosza-zebrano 30 kg monet:)
-Andrzejki szkolne połączone z kiermaszem ciast-dochód przeznaczono na zakup oświetlenia na dyskoteki szkolne

GRUDZIEN
-Mikołajaki szkolne-PARADA MIKOŁAJÓW, akcja CZAPKA MIKOŁAJA ZWALNIA OD PYTANIA, prezenty mikołajkowe dla wszystkich uczniów ufundowane przez RR naszej szkoły
-poczta świąteczna-życzenia dla kolegów i pracowników szkoły.

STYCZEŃ-udział uczniów w WOŚP.

Napisano: Czerwiec 12th, 2010 Autor: MS