Osiągnięcia

Rok szkolny 2015/2016

 

Nazwa konkursu

 

Imię i nazwisko ucznia/osiągnięcia

Nauczyciel odpowiedzialny

Szkolny Mistrz Sudoku

 Paweł Rosiński I miejsce w szkole

 mgr Barbara  Szalas

Szkolny Konkurs Wiedzy

o Bezpieczeństwie

w Internecie przeprowadzony na lekcjach informatyki

 Kl. 1a, 1c, 2b, 2c, 2d

 mgr  Urszula Niesler

Szkolny Konkurs na najładniejszą Matrioszkę

 Natalia Gąska  3a

 Karolina Klimek 1a

 mgr Anna Kuczkowska

Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego

 Natalia Glosowitz

 Kajetan Reguła

 Kamil Kobierski

 Jakub Białkowski

 mgr Małgorzata  Kulczycka- Wymysłowska

 mgr B. Olesińska

Liga lekkoatletyczna szkół

dz.– II m

 

Pchnięcie kulą

 

 Otrzonsek Wiktoria

 Grabczyk Katarzyna

 Gierasińska Aleksandra

 Rusin Roksana

 Wawrzynczok Justyna

 Kaik Daria

 ZiemeckaMartyna

 Domagała Agnieszka I m

 Aleksandra Macielok III m.

 Giża Weronika

 mgr Hanna Bartusek

Sztafetowe

biegi przełajowe- III m.

 Grabczyk Katarzyna

 Gierasińska Aleksandra

 Szymczyk Oliwia

 Giża Weronika

 Kaik Daria

 Maciejok Aleksandra

 mgr Hanna Bartusek

Tenis stołowy- IV m.

 Gierasińska Aleksandra

 Wawrzynczok Justyna

mgr Hanna Bartusek

Piłka ręczna- VII m.

 Kaik Daria

 Maciejok Aleksandra

 Otrzonsek Wiktoria

 Grabczyk Katarzyna

 Gierasińska Aleksandra

 Rusin Roksana

 Szymczyk Oliwia

 Wawrzynczok Justyna

 mgr Hanna Bartusek

Piłka koszykowa- VII m.

 Kaik Daria

 Otrzonsek Wiktoria

 Grabczyk Katarzyn

 Gierasińska Aleksandra

 Rusin Roksana

 Szymczyk Oliwia

 Wawrzynczok Justyna

 mgr Hanna Bartusek

Liga lekkoatletyczna

szkół chł.

Skok wzwyż I m.

Rzut oszczepem- II m.

 Paruzel Marcin

 Lerka Marcin

 mgr Janusz Orłowski

Sztafetowe

biegi przełajowe- VI m.

 Dłużniak Filip

 Jeglorz Nikodem

 Orłowski Radosław

 Hanek Patryk

 Wojciechowski Mateusz

 mgr Janusz Orłowski

Piłka ręczna- I m.

 Biały Denis

 Dłużniak Filip

 Harmansa Piotr

 Jeglorz Nikodem

 Lip Eryk

 Łuczka Marcin

 Olejnik Jakub

 Orłowski Radosław

 Hanek Patryk

 Loret Kacper

 Gąsior Adam

 mgr Janusz Orłowski

Piłka koszykowa- V m.

 Biały Denis

 Dłużniak Filip

 Harmansa Piotr

 Jeglorz Nikodem

 Lip Eryk

 Marchwacz Klaudiusz

 Olejnik Jakub

 Orłowski Radosław

 Zuga Artur

mgr Janusz Orłowski

Konkurs plastyczny Anioły

 Talaga Marta

 mgr Edyta Masłoń

Szopka bożonarodzeniowa

 Buk Karolina

 mgr Mariola Szantula

Miejski Konkurs Matematyczny

dla  klas pierwszych

Kaczmarek  Maciej III m.

Rasek Mateusz

mgr Mariola Mączko

Ogólnopolski konkurs plastyczny

„W świecie rosyjskich bajek”

 Wawrzynczok Justyna

 Gierasińska Aleksandra

 Wypiór Natalia

 Wypiór Martyna

 Grzana Adam

 mgr Bronisław Wilk

 

nazwa konkursu

nazwisko i imię ucznia

nazwisko i imię opiekuna/organizatora

Konkurs plastyczny na plakat

o szkodliwości dopalaczy

Wypiór Martyna I m.

Hadryś Adam II m.

Magiera Jakub II m.

Fedorczak Aleksandra III m.

Test z wiedzy o AIDS

Malitowski Piotr

Werner Aleksandra

Ciosek Mateusz

Sołtys Agata

Nowak Michał

J. Sauermann

Konkurs wiedzy

o szkodliwości palenia papierosów

Drop Alicja I m.

Bieloch Adam, Rasek Mateusz II m.

Bieras Paweł III m.

  1. Grodecka

Konkurs fotograficzny

„Jak nie kochać jesieni, jej barw purpurowych”

Paruzel Małgorzata I m.

Wypiór Natalia II m.

Suchta Kamila III m.

J. Sauermann

„Dyniowe inspiracje”-najpiękniejszy lampion z dyni

Justyna Wawrzynczok I m.

Mędrek Artur II m.

Bońkowska Martyna III m.

J. Sauermann

Najciekawsza ozdoba świąteczna

Suchta Kamila I m.

Wiktor Sajdok I m.

J. Sauermann

Najciekawsza kartka świąteczna

Wypiór Martyna I m.

J. Sauermann

Przegląd kolęd i pastorałek

Kotlorz Katarzyna I m.

Jagiełło Adrianna II m.

Hanslik Tomasz II m.

Piprek Magdalena i Wiesiołek   Sandra duet III m.

E. Masłoń

Spotkanie nad morzem konkurs

biblioteczny, wyszukiwanie

tytułów książek i wierszy

Wypiór Natalia I m.

Klisz Klaudia II m.

Klimek Karolina wyr.

Szampera Jakub wyr.

R. Janus

Festiwal pięknego czytania

Stokowy Klaudia mistrz

Ćwikła Daria wice

Klisz Klaudia wice

Targas Tomasz IIm.

R. Janus

Konkurs plastyczny Exlibris

biblioteki szkolnej

Mróz Wiktoria

R. Janus

Konkurs na kartkę świąteczną

.

N. Łabno

M. Kuczkowska

Konkurs plastyczny na plakat

o szkodliwości dopalaczy

Wypiór Martyna I m.

Hadryś Adam II m.

Magiera Jakub II m.

Fedorczak Aleksandra III m.

Test z wiedzy o AIDS

Malitowski Piotr

Werner Aleksandra

Ciosek Mateusz

Sołtys Agata

Nowak Michał

J. Sauermann

Konkurs wiedzy

o szkodliwości palenia papierosów

Drop Alicja I m.

Bieloch Adam, Rasek Mateusz II m.

Bieras Paweł III m.

  1. Grodecka

Konkurs fotograficzny

„Jak nie kochać jesieni, jej barw purpurowych”

Paruzel Małgorzata I m.

Wypiór Natalia II m.

Suchta Kamila III m.

J. Sauermann

„Dyniowe inspiracje”-najpiękniejszy lampion z dyni

Justyna Wawrzynczok I m.

Mędrek Artur II m.

Bońkowska Martyna III m.

J. Sauermann

Najciekawsza ozdoba świąteczna

Suchta Kamila I m.

Wiktor Sajdok I m.

J. Sauermann

Najciekawsza kartka świąteczna

Wypiór Martyna I m.

J. Sauermann

Przegląd kolęd i pastorałek

Kotlorz Katarzyna I m.

Jagiełło Adrianna II m.

Hanslik Tomasz II m.

Piprek Magdalena i Wiesiołek   Sandra duet III m.

E. Masłoń

Spotkanie nad morzem konkurs biblioteczny, wyszukiwanie tytułów książek i wierszy

Wypiór Natalia I m.

Klisz Klaudia II m.

Klimek Karolina wyr.

Szampera Jakub wyr.

R. Janus

Festiwal pięknego czytania

Stokowy Klaudia mistrz

Ćwikła Daria wice

Klisz Klaudia wice

Targas Tomasz IIm.

R. Janus

Konkurs plastyczny Exlibris biblioteki szkolnej

Mróz Wiktoria

R. Janus

Konkurs na kartkę świąteczną

.

N. Łabno

M. Kuczkowska

Rok szkolny 2014/2015

 

Przedmiot Uczeń Osiągnięcie Opiekun
Plener malarski ZS1 w Chebziu (120- lecie Szkoły), Marta Poloczek klasa 3a  praca wyróżniona w plenerze mgr Edyta Masłoń
Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej, kategoria piosenka Emilia Kąkol   I miejsce mgr Anna Kuczkowska, mgr Edyta Masłoń, mgr Renata Pilarek
Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej, kategoria piosenka Paulina Czapczyńska   III miejsce mgr Edyta Masłoń
Konkurs piosenki i poezji obcojęzycznej, kategoria piosenka Paulina Czapczyńska
kl. III a
Miłosz Gola
kl. III b 
 - III miejsce mgr Edyta Masłoń
Konkurs piosenki i poezji obcojęzycznej, kategoria piosenka Agnieszka Domagała i Marlena Wojciechowska  wyróżnienie mgr Agnieszka Nocoń
język rosyjski Aleks Sójka
kl. IIc
Paulina Czapczyńska
kl. IIIa
Wiktoria Pawlik
kl. IIIa 
Kwalifikacja do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego mgr Agnieszka Nocoń
język angielski Jakub Białkowski
kl. I d
laureat przedmiotowego ogólnopolskiego konkursu Olimpus z języka angielskiego. mgr Nina Łabno
biologia Magdalena Sobczyńska
kl. III b
Kwalifikacja do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego. mgr Alina Szwed-Sakowska
matematyka Piotr Malitowski
kl. II a
Kwalifikacja do II etapu konkursu przedmiotowego z matematyki mgr Mariola Mączko
Konkurs piosenki pozytywnej „Piosenka jest dobra na… Emilia Kąkol z klasy 3b,
Paulina Czapczyńska z klasy 3a.
wyróżnienie mgr Edyta Masłoń
Konkurs kolęd i pastorałek „Nasze Kolędowanie” Emilia Kąkol z klasy 3b wyróżnienie mgr Edyta Masłoń
Konkurs plastyczny „Anioł” Justyna Wawrzynczok z klasy 1c III miejsce mgr Edyta Masłoń

 

Rok szkolny 2012/2013

 

Przedmiot Uczeń Osiągnięcie Opiekun
język rosyjski Justyna Kuliberda
kl. IIIb
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego mgr Agnieszka Nocoń
biologia Adrianna Szalas
kl. III a
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego mgr Alina Szwed-Sakowska
biologia Marlena Szafraniec
kl. III a
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Alina Szwed–Sakowska
biologia Agnieszka Połap
kl. III e
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Alina Szwed–Sakowska
biologia Aleksandra Krupa
kl. III e
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Alina Szwed–Sakowska
chemia Dawid Jaraczewski
kl. III b
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Grażyna Putoń
chemia Natalia Procz
kl. III C
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Grażyna Putoń
 ”Śląska Szopka Bożonarodzeniowa” Piotr Jessel
kl. II b
wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym mgr Mariola Szantula
„Anioł” Adrianna Szalas
kl. III a
Wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym mgr Edyta Masłoń
„Ruda Śląska to moje miasto, w którym mieszkam, uczę się i wypoczywam” Karolina Rydzewska,
Paulina Szołtysek’
Adrianna Szalas
II miejsce drużynowo w konkursie międzyszkolnym mgr Zbigniew Bujałkowski
Miejski Konkurs Poezji i Piosenki Obcojęzycznej Przemysław Wiącek
kl. I c
Wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym mgr B. Wilk
mgr N. Łabno
mgr L. Surówka
mgr E.Masłoń
Miejski Konkurs Poezji i Piosenki Obcojęzycznej Katarzyna Góźdź
kl. I b
Wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym mgr B. Wilk
mgr N. Łabno
mgr L. Surówka
mgr E.Masłoń
Miejski Konkurs Poezji i Piosenki Obcojęzycznej Jesica Świątek
kl. III d
II miejsce w konkursie międzyszkolnym mgr B. Wilk
mgr N. Łabno
mgr L. Surówka
mgr E.Masłoń
Miejski Konkurs Poezji i Piosenki Obcojęzycznej Paulina Czapczyńska
kl. I a
Wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym mgr B. Wilk
mgr N. Łabno
mgr L. Surówka
mgr E.Masłoń
Międzygimnazjalny konkurs recytatorski w ramach obchodów Dni Gwary Ślaskiej Ewelina Zapalska
kl. II a
I miejsce w konkursie międzyszkolnym mgr Renata Janus
IX edycja międzyszkolnego konkursu gwary śląskiej „Ślonzoki ni gynsi” Martyna Świerc
kl. II a
II miejsce w konkursie międzyszkolnym mgr Renata Janus
IX edycja międzyszkolnego konkursu gwary śląskiej „Ślonzoki ni gynsi” Paulina Czapczyńska
kl. I a
wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym mgr Renata Janus
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2013″ Marta Szymczyk
kl. II b
wyróżnienie mgr B. Szalas
mgr M. Mączko
mgr B. Gosek
mgr K. Kruszy
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2013″ M. Paruzel
kl. III b
wyróżnienie mgr B. Szalas
mgr M. Mączko
mgr B. Gosek
mgr K. Kruszy
 Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym, 14-15.09.2012 Milicz Jacek Kupniewski
kl. III a
I miejsce
 Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym, 14-15.09.2012 Milicz Dawid Strzałka
kl. III a
I miejsce
 Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym, 14-15.09.2012 Milicz Maryna Świerc
kl. II a
I miejsce
 Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym, 14-15.09.2012 Milicz Dominik Maczan
kl. II a
II miejsce
 Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym, 14-15.09.2012 Milicz Weronika Stachowicz
kl. II a
II miejsce
 Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym, 14-15.09.2012 Milicz Korneliusz Janeczko
kl. II a
III miejsce
 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym, 21-22.09.2012 Krotoszyn Tomasz Kitel
kl. II a
III miejsce w drużynie
 Puchar Śląska Młodzików i Młodziczek w Zapasach 22.09.2012 Rudnik Jacek Kupniewski
kl. II a
I miejsce
 Puchar Śląska Młodzików i Młodziczek w Zapasach 22.09.2012 Rudnik Dawid Strzałka
kl. II a
I miejsce
 Puchar Śląska Młodzików i Młodziczek w Zapasach 22.09.2012 Rudnik Dominik Maczan
kl. II a
II miejsce
 Puchar Śląska Młodzików i Młodziczek w Zapasach 22.09.2012 Rudnik Korneliusz Janeczko
kl. II a
I miejsce
 Puchar Śląska Młodzików i Młodziczek w Zapasach 22.09.2012 Rudnik Marcel Mróz
kl. II a
IV miejsce
 Puchar Śląska Młodzików i Młodziczek w Zapasach 22.09.2012 Rudnik Dawid Łozowicz
kl. II a
II miejsce
 Puchar Śląska Młodzików i Młodziczek w Zapasach 22.09.2012 Rudnik Martyna Świerc
kl. II a
I miejsce
 Puchar Śląska Młodzików i Młodziczek w Zapasach 22.09.2012 Rudnik Weronika Stachowicz
kl. II a
II miejsce
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w zapasach 29.09.2012 Brzeg Dolny Jacek Kupniewski
kl. II a
I miejsce
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w zapasach 29.09.2012 Brzeg Dolny Dawid Strzałka
kl. II a
II miejsce
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w zapasach 29.09.2012 Brzeg Dolny Dominik Maczan
kl. II a
III miejsce
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w zapasach 29.09.2012 Brzeg Dolny Martyna Świerc
kl. II a
I miejsce
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w zapasach 29.09.2012 Brzeg Dolny Weronika Stachowicz
kl. II a
V miejsce
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w zapasach 29.09.2012 Brzeg Dolny Korneliusz  Janeczko
kl. II a
II miejsce
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w zapasach 29.09.2012 Brzeg Dolny Dawid  Łozowicz
kl. II a
V miejsce
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w zapasach 29.09.2012 Brzeg Dolny Marcel Mróz
kl. II a
V miejsce
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym, 06.10.2012 Brzeg Dolny Jacek Kupniewski
kl. II a
I miejsce
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym, 06.10.2012 Brzeg Dolny Dawid Strzałka
kl. II a
III miejsce
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym, 06.10.2012 Brzeg Dolny Dominik Maczan
kl. II a
III miejsce
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym, 06.10.2012 Brzeg Dolny Korneliusz Janeczko
kl. II a
II miejsce
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym, 06.10.2012 Brzeg Dolny Marcel Mróz
kl. II a
II miejsce
 Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym 12-13.10.2012 Brzeg Dolny Tomasz Kitel
kl. II a
I miejsce w drużynie
 XXII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Ryszarda Dworoka, 27-28.10.2012 Ruda Ślaska Jacek Kupniewski
kl. II a
V miejsce
 XXII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Ryszarda Dworoka, 27-28.10.2012 Ruda Ślaska Dawid Strzałka
kl. II a
II miejsce
 XXII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Ryszarda Dworoka, 27-28.10.2012 Ruda Ślaska Dominik Maczan
kl. II a
III miejsce
 XXII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Ryszarda Dworoka, 27-28.10.2012 Ruda Ślaska Marcel Mróz
kl. II a
V miejsce
 XXII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Ryszarda Dworoka, 27-28.10.2012 Ruda Ślaska Fabian Boniecki
kl. III a
V miejsce
 XXII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Ryszarda Dworoka, 27-28.10.2012 Ruda Ślaska Tomasz Kitel
kl. II a
II miejsce
 XXII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Ryszarda Dworoka, 27-28.10.2012 Ruda Ślaska Dawid Grygiel
kl. III a
III miejsce
Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym, 16-18.11.2012 Kraśnik Tomasz Kitel
kl. II a
II miejsce
Puchar Polski Kadetek w zapasach kobiet, 16-18.11.2012 Kraśnik Natalia Strzałka
kl. II a
III miejsce
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym, 30.11 – 02.12.2012, Siedlce Martyna Świerc
kl. II a
I miejsce
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym, 30.11 – 02.12.2012, Siedlce Dawid Strzałka
kl. II a
III miejsce
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym, 30.11 – 02.12.2012, Siedlce Dominik Maczan
kl. II a
V miejsce
Przedmiot Uczeń Osiągnięcie Opiekun
język rosyjski Władysław Kopeć
kl. III b
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego mgr Agnieszka Nocoń
język rosyjski Justyna Kuliberda
kl. II b
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego mgr Agnieszka Nocoń
biologia Paulina Wawra
kl. III a
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Alina Szwed–Sakowska
biologia Barbara Kąkol
kl. III d
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Alina Szwed–Sakowska
biologia Patrycja Iwanicka
kl. III
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Alina Szwed–Sakowska
biologia Adrianna Szalas
kl. II a
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Alina Szwed–Sakowska
Konkurs historyczny „Powstania Śląskie 1919-1921” Marta Cegielska
kl. III C
Finalistka konkursu na szczeblu wojewódzkim mgr Jolanta Sikorska
Rudzki Konkurs Recytatorski w gwarze śląskiej
„Ficynusowi szczęść Boże”
Ewelina Zapalska
kl. I A
I miejsce w konkursie międzyszkolnym mgr Renata Janus
„Europrezydencja w UE – Oni stworzyli historię Europy”- konkurs plastyczny Sara Hałupka
kl. III B
Wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym mgr Joanna Sauermann
„Mój Śląsk – moje miasto” – konkurs plastyczny Piotr Łopuszański
kl. III A
I miejsce w konkursie międzyszkolnym mgr Joanna Sauermann
„Mój Śląsk – moje miasto” – konkurs plastyczny Sara Hałupka
kl. III AOliwia Sobel
kl. III A
Wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym mgr Joanna Sauermann
„Anioły” – konkurs plastyczny Kewin Wodniok
kl. III C
Wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym mgr Joanna Sauermann
„Z piosenką przez Europę” konkurs piosenki obcojęzycznej Judyta Lutomska
kl. II
Wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym mgr Lidia Surówka
Przedmiot Uczeń Osiągnięcie Opiekun

technika

Zuzanna Putoń
z klasy III d

I miejsce indywidualnie w „Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”

etap powiatowy

Mgr Mariola Szantula

technika

Zuzanna Putoń
z klasy III d

Łukasz Kamiński
z klasy III c

Mateusz Wajgel
z klasy III c

I miejsce w „Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”

etap powiatowy

Mgr Mariola Szantula

kultura

Ficek Łukasz

Flakus Katarzyna

Klapthor Dawid

Szafraniec Dagmara

Wyrwich Justyna
z klasy III e

I miejsce w VII konkursie gwary

„Ślonzoki niy gyńsi”

Mgr Renata Janus

jęz. rosyjski

Władysław Kopeć
z klasy II b

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Jęz. rosyjskiego

Mgr Agnieszka Nocoń

geografia

Krzysztof Talaga
z klasy III b

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Mgr Grażyna Kubica

biologia

Łukasz Gocha
z klasy III e

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii – etap rejonowy

Mgr Anna Ulbrich

matematyka

Kamil Bergiel
z klasy IIIc

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki– etap rejonowy

Mgr Barbara Gosek

matematyka

Mateusz Wajgel
z klasy III c

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki – etap rejonowy

Mgr Barbara Gosek

matematyka

Michał Gabor
z klasy III d

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki – etap rejonowy

Mgr Barbara Gosek

Przedmiot Uczeń Osiągnięcie Opiekun
PCK Karolina Wawra
z klasy III d
I miejsce w etapie rejonowym Olimpiady Promującej Zdrowy Styl Życia mgr Grażyna Putoń
PCK Anna Kobiałka
z klasy III f
III miejsce w etapie rejonowym Olimpiadziy Promującej Zdrowegy Styl Życia mgr Grażyna Putoń
biologia Joanna Kąkol
z klasy III c
udział w etapie rejonowym Konkursu Przedmiotowego z Biologii mgr Alina Szwed-Sakowska
Przedmiot Uczeń Osiągnięcie Opiekun
chemia Kamil Putoń
z klasy III e
V miejsce w XX Regionalnym Konkursie “Młody Chemik mgr Grażyna Putoń
mgr Zuzanna Grześka
chemia Edyta Tkocz
z klasy III f
I miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia mgr Grażyna Putoń
chemia Edyta Tkocz
z klasy III f
V miejsce w Regionalnej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia mgr Grażyna Putoń
biologia Kamil Putoń
z klasy III e
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii mgr Alina Szwed-Sakowska
chemia Kamil Putoń
z klasy III e
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii mgr Zuzanna Grześka
mgr Grażyna Putoń
chemia Sylwia Dobiech
z klasy III a
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii mgr Grażyna Putoń
matematyka Kamil Putoń
z klasy III e
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki mgr inż. Ireneusz Lutek
Przedmiot Uczeń Osiągnięcia Opiekun
chemia Sylwia Dobiech
z klasy II a
Kamil Putoń
z klasy II e
III miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie “Duety Chemiczne mgr Grażyna Putoń
mgr Zuzanna Grześka
chemia Paweł Ziora
z klasy III d
finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii mgr Grażyna Putoń
chemia Paweł Moniewski
z klasy III c
finalista XIX Wojewódzkiego Konkursu “Młody Chemik mgr Grażyna Putoń
matematyka Aleksandra Orłowska
z klasy III f
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki mgr Barbara Gosek
matematyka Aleksandra Orłowska
z klasy III f
I miejsce w mieście w indywidualnym konkursie “SUPERRACHMISTRZ” zorganizowanym w Gimnazjum nr 14 mgr Barbara Gosek
matematyka Aleksandra Orłowska
z klasy III fAleksandra Gajek
z klasy III ePaweł Ziora
z klasy III d
I miejsce w mieście drużynowo w konkursie “SUPERRACHMISTRZ” mgr Barbara Gosek,mgr Mariola Mączko,mgr inż.Ireneusz Lutek
matematyka Aleksandra Orłowska
z klasy III fAleksandra Gajek
z klasy III ePaweł Ziora
z klasy III d
II miejsce w mieście drużynowo w konkursie “WIEM CO UMIEM” (przedmioty ścisłe), zorganizowanym przez
Gimnazjum nr 7
mgr Zuzanna Grześka
matematyka Piotr Kardyś
z klasy I b
VI miejsce w mieście w KONKURSIE MATEMATYCZNYM zorganizowanym dla klas pierwszych przez Gimnazjum nr 8 mgr Barbara Gosek
muzyka Katarzyna Dymek
z klasy II a
Edyta Tkocz
z klasy II f
II miejsce w VI Rudzkim Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej, kategoria – duety mgr Edyta Masłoń
muzyka Sylwia Gamon
z klasy III fPaweł Trubic klasy III fBartosz Dąbrowski
z klasy II e
Michał Susek
z klasy III f
Wyróżnienie w VI Rudzkim Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej, kategoria – zespoły mgr Edyta Masłoń mgr Robert Dłucik
Przedmiot Uczeń Osiągnięcie Opiekun
biologia Zuzanna Rzepka
z klasy III d
finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii mgr Alina Szwed  -Sakowska
język polski Martyna Flakus
z klasy III a
finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego mgr Renata Pilarek
język polski Anna Grala z klasy III e finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego mgr Sabina Bonczek -Nowak
chemia Aleksandra Orłowska
z klasy II fAleksandra Gajek
z klasy II e
finalistki VIII Wojewódzkiego Konkursu Drużynowego “Duety Chemiczne” mgr Zuzanna Grześka
chemia Paweł Moniewski
z klasy II cPaweł Ziora z klasy II d
finaliści VIII Wojewódzkiego Konkursu Drużynowego “Duety Chemiczne” mgr Grażyna Putoń
matematyka Kamil Putoń
z klasy I e
III miejsce w miejskim Konkursie Matematycznym mgr inż. Ireneusz Lutek
matematyka Marzena Kruszy
z klasy I c
IV miejsce w miejskim Konkursie Matematycznym mgr Mariola Mączko
matematyka Aleksandra Orłowska
z klasy II f
zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z matematyki mgr Barbara Gosek
matematyka Aleksandra Orłowska
z klasy II f
wyróżnienie I stopnia w konkursie matematycznym “Kangur 2007″ mgr Barbara Gosek
matematyka Aleksandra Orłowska
z klasy II fAleksandra Gajek
z klasy II e
II miejsce w konkursie matematyczno-przyrodniczym “Czar Par” mgr Babara Gosek
mgr inż. Ireneusz Lutek
matematyka Aleksandra Orłowska
z klasy II f
IV miejsce w mieście w konkursie matematycznym “Superrachmistrz” mgr Barbara Gosek
muzyka Katarzyna Dymek
z klasy I aEdyta Tkocz z klasy I f
III miejsce w V Rudzkim Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej, kategoria piosenka – duety mgr Edyta Masłoń
muzyka Sylwia Gamon
z klasy II f
wyróżnienie w V Rudzkim Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej, kategoria piosenka – solistka mgr Edyta Masłoń
mgr Robert Dłucik
PCK Karolina Pępiak
z klasy III f
III miejsce w XV Rejonowej Olimpiadzie Promocji Zdrowia mgr Grażyna Putoń
Przedmiot Uczeń Osiągnięcie Opiekun
jezyk polski Monika Kaczmarczyk
z klasy III e
udział w miejskim etapie Konkursu Języka Polskiego mgr Sabina Bonczek -Nowak
matematyka Aleksandra Orłowska z klasy I f I miejsce w miejskim konkursie matematycznym mgr Barbara Gosek
matematyka Aleksandra Gajek
z klasy I e
II miejsce w miejskim konkursie matematycznym mgr inż. Ireneusz Lutek
matematyka Paweł Moniewski
z klasy I c
III miejsce w miejskim konkursie matematycznym mgr inż. Ireneusz Lutek
PCK Karolina Pępiak III miejsce w etapie rejonowym XIV Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu życia Polskiego Czerwonego Krzyża mgr Grażyna Putoń
profilaktyka Mariola Pluta
z klasy III fMarta Gajek
z klasy III f
Marta Gębka
z klasy II f
I miejsce w Miejskiej Lidze Profilaktyki mgr Alina Grodecka mgr Ewa Pawlik
chemia Anna GralaEwelina KwietniowskaMarta PołapMarcin Boczulak finaliści VII Wojewódzkiego Konkursu Drużynowego
“Duety Chemiczne”
mgr Grażyna Putoń
Przedmiot Uczeń Osiągnięcie Opiekun
przedmioty ścisłe Alicja Ostrowska z klasy III fJustyna Kwietniowska
z klasy III d
Maciej Skurczyński
z klasy III f
I miejsce w konkursie: Wiem, co umiem mgr Zuzanna Grześka
język polski Emilia Panchysz z klasy III d Wicemistrz V “Ortograficznej Corridy” Rudzkich Gimnazjów mgr Ryszard Sauermann
Przedmiot Uczeń Osiągnięcie Opiekun
j.polski

Alicja Grala z klasy III g

Artur Kaczmarczyk
z klasy III a

zakwalifikowanie się do etapu rejonowego
historia Paweł Babczyk z klasy III d zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Jolanta Sikorska
fizyka Artur Kaczmarczyk
z klasy III a
zakwalifikowanie się do etapu rejonowego
chemia Artur Kaczmarczyk
z klasy III a
Finalista Wojewódzkiego Konkursu

Przedmiotowego z Chemii

mgr Zuzanna Grześka
chemia Alicja Grala z klasy III gMarek Balcerzak z klasy III fJustyna Kwietniowska
z klasy II d
zakwalifikowanie się do etapu rejonowego
geografia Paweł Babczykz klasy III dAlicja Gralaz klasy III gMarta Kąkol z klasy III d zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Grażyna Kubica
przedmioty ścisłe Alicja Grala z klasy III aArtur Kaczmarczyk
z klasy III aŁukasz Stodolny
z klasy III b
I miejsce w konkursie: Wiem, co umiem mgr Zuzanna Grześka
Przedmiot Uczeń Osiągnięcie Opiekun
j. polski Edyta Bogus z klasy III bŁukasz Kabus
z klasa III bAnna Broda z klasy III g
zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Ewa Skowieramgr Sabina Bonczek – Nowak
geografia Piotr Piszczek
z klasy III g
zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Ewa Pawlik
historia Piotr KornilukMateusz Jurczak
z klasy III g
zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Teresa Wacławek
chemia Rafał Niesler z klasy III g Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii mgr Grażyna Putoń
chemia

Michał Niesler
z klasy III g

Piotr Piszczek
z klasy III g

Katarzyna Ziora
z klasy III g

Marcin Sadłocha
z klasy III c

Artur Kaczmarczyk
z klasy II a

zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Grażyna Putońmgr Zuzanna Grześka
biologia Weronika MolskaRobert Krzyzczyk zakwalifikowanie się do etapu rejonowego mgr Alina Szwed-Sakowskamgr Krystyna Kępa – Sobota
przedmioty ścisłe Marcin Sadłocha
z klasy IIIcRafał Niesler
z klasy III gMichał Niesler
z klasy III g
II miejsce w konkursie: „Wiem, co umiem” mgr Zuzanna Grześka
Przedmiot Uczeń Osiągnięcie Opiekun
j. polski Anna Broda
z klasy II g
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu  Przedmiotowego z Języka Polskiego mgr Sabina Bonczek – Nowak
j. polski Edyta Bogus
z klasy II b
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego mgr Ewa Skowiera
Przedmiot Uczeń Osiągnięcie Opiekun
chemia Ewa Kieruzel Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii mgr Grażyna Putoń
język polski Paulina Bujałkowska Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego mgr Ryszard Sauermann

Napisano: Czerwiec 12th, 2010 Autor: MS

0 Comments


Copyright © 2017 Oficjalna Strona Gimnazjum nr 5 w Rudzie Slaskiej.

© r3ggi | virus4