Kronika projektu

START

Od 20 lutego  2012 r.  w Gimnazjum  Nr  5 im. Powstańców  Śląskich  realizowany  jest  projekt unijny

„Z  MATEMATYKĄ  ZA  PAN  BRAT”.

Projekt  skierowany  jest  do  uczniów  klas  I i II  gimnazjum. Celem  tego projektu   jest  rozwinięcie   zainteresowań  matematyczno – informatycznych, wyrównanie  szans  edukacyjnych  z  matematyki  i  informatyki, zachęcenie  do nauki  tych  przedmiotów  oraz  przygotowywania  się i przystępowania  do  konkursów  przedmiotowych. W czasie  trwania  projektu uczniowie  będą  mieli  okazję  poszerzyć  swoją  wiedzę  na  temat  „zawodów  przyszłości” opartych  na  wiedzy  matematyczno-informatycznej. W  czasie trwania  projektu uczniom  zostanie udzielone  wsparcie  psychologiczno-pedagogiczne, w tym doradztwo  zawodowe  i  trening  uczenia  się.

Spotkanie  informacyjno- promocyjne z poczęstunkiem  odbędzie się  1  marca 2012 r. w sali  gimnastycznej  Gimnazjum nr 5  o  godz. 17.00

Z  A  P  R  A  S  Z  A  M  Y

Dyrektor  Gimnazjum nr 5  mgr   Bronisław  Wilk    oraz   nauczyciele   prowadzący  projekt

ZAJĘCIA

Grupa   I
Grupa   II
Grupa   III
Grupa   IV
Grupa    V
Grupa   VI

PROJEKT   W   OBIEKTYWIE

Napisano: Październik 17th, 2012 Autor: MS

Musisz być zalogowany aby komentować.